Sieć sprzedaży i obsługi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, rozbudowaliśmy sieć sprzedaży biletów. Zależy nam, żeby możliwość kupna biletu w transporcie publicznym organizowanym przez ZTM Poznań była jak najszersza i jak najwygodniejsza.
Znacząco zwiększyliśmy liczbę lokalizacji, gdzie można kupić bilet jednorazowy oraz doładować kartę PEKA. Budując nową sieć sprzedaży bierzemy pod uwagę nie tylko lokalizacje w Poznaniu, ale także w całej Aglomeracji Poznańskiej z naciskiem na gminy, w których ZTM jest organizatorem transportu zbiorowego. Jesteśmy na finale realizacji projektu mającego na celu zwiększenie liczby biletomatów stacjonarnych oraz dostosowanie ich do systemu PEKA. W automatach będzie można doładować tPortmonetkę, kupić lub przedłużyć bilet okresowy lub kupić bilet jednorazowy, a co najważniejsze można w nich zapłacić nie tylko gotówką ale również kartą płatniczą.
Zależy nam aby Zarząd Transportu Miejskiego był jednoznacznie identyfikowany i w tym celu pracujemy nad wdrożeniem wyższego standardu obsługi klienta, wizualizacji naszych punktów oraz ich rewitalizacji.