Karta PEKA na okaziciela. Doładowanie tPortmonetki bez konieczności logowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów Zarząd Transportu Miejskiego umożliwił doładowywanie tPortmonetki na karcie PEKA na okaziciela bez konieczności logowania na stronie www.peka.poznan.pl. Instukcję obslugi znajdziesz  tutaj.

Limitowana karta PEKA na okaziciela z okazji 140 lat komunikacji miejskiej w Poznaniu

W 140. rocznicę tego wydarzenia  Miasto wydało okolicznościową kartę PEKA na okaziciela. Karty upamiętniające 140 lat komunikacji miejskiej można kupić w Punktach Obsługi Klienta ZTM oraz w wybranych Punktach Sprzedaży Biletów.

Karta PEKA na okaziciela kosztuje 27 zł, z czego 15 zł pasażer może wykorzystać na przejazdy z tPortmonetki, a 12 zł stanowi zwrotna kaucja.

 

Karta PEKA na Okaziciela

 

 

 

Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna na okaziciela umożliwia doładowanie tPortmonetki służącej do opłacenia przejazdów jednorazowych.

Kartę PEKA na okaziciela można kupić za kwotę 27 złotych w tym 12 zł wynosi kaucja, a 15 zł to kwota doładowania tPortmonetki do wykorzystania z transporcie publicznym organizowanym przez ZTM Poznań. Kwotę doładowania można wykorzystać bezterminowo.

Karta jest dostępna w:   

- Punktach Obsługi Klienta ZTM Poznań
- wybranych Punktach Sprzedaży Biletów

Ze względu na rozliczenia finansowe i możliwość debetowania tPortmonetki zwrot karty na okaziciela jest możliwy wyłącznie w PUNKTACH OBSŁUGI KLIENTA ZTM POZNAŃ.

Na życzenie klienta do karty jest dołączany pakiet informacji dotyczący sposobu doładowania i zwrotu karty oraz unikalny login i hasło w celu możliwości zakupu biletów/doładowania tPortmonetki w Internecie. Login i hasło potrzebne do zalogowania się są ważne w ciagu 24 godzin od chwili otrzymania. Jeśli w tym terminie nie uda się zalogować do systemu wtedy należy udać się do najbliższego Punktu Obsługi Klientów ZTM w celu uzyskania kolejnych danych.